На Івано-Франківщині про сталий енергетичний розвиток міст – на міжнародній конференції

На Івано-Франківщині про сталий енергетичний розвиток міст – на міжнародній конференції

07.06.13 14:10 0 838
В області сформоване позитивне ставлення до енергоефективності та енергозбереження як окремої галузі, яка підвищує енергонезалежність та енергетичну безпеку країни, дає економічні, фінансові, соціальні, екологічні позитиви і має вагомий потенціал зі створення нових робочих місць.

На цьому заступник голови облдержадміністрації Руслан Гусак акцентував увагу учасників міжнародної конференції «Сталий енергетичний розвиток малих та середніх міст України: сучасний стан та перспективи», яка розпочалася вчора у м. Долині.

«Ми працюємо за різними напрямками, - зазначив Руслан Гусак, - але основними пріоритетами, з урахуванням їх швидкої окупності, визначено інвестиції в програми, технології та обладнання із заміни імпортних енергоносіїв на українські, встановлення у закладах бюджетної та житлово-комунальної сфери енергоефективного обладнання, а також приладів обліку і регулювання, які скорочують споживання теплової енергії у відносно теплі періоди опалювального сезону, нічний час та вихідні дні».

На конференції обговорили національні, регіональні та локальні політики сталого енергетичного розвитку, прослухали інформації щодо програм та проектів енергетичного розвитку територій.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцьк: «Бібліотека – ...
Наступна новина: Чернігів: Графіті: засіб ...

КОМЕНТАРІ