Львівські депутати провели інспекцію міських комунальних підприємств теплопостачання

Львівські депутати провели інспекцію міських комунальних підприємств теплопостачання

07.06.13 23:21 0 1280
Члени постійної депутатської комісії інженерного господарства Львівської міськради перевірили технічний стан міських теплопостачальних підприємств ТЕЦ-1 та ТЕЦ-"Північна" після закінчення опалювального сезону. Зокрема, стан інженерних мереж, котлів, когенераційних установок (електростанцій для одночасного виробництва тепла та електроенергії) тощо. Про це 7 червня 2013 року повідомив голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв'язку Львівської міської ради свободівець Іван Гринда.

Як розповів депутат, двічі на рік комісія інженерного господарства транспорту та зв'язку проводить виїзні інспекційні засідання до львівських комунальних підприємств теплопостачання.

"Керівництво ТЕЦ-1 та ТЕЦ-"Північна" проінформувало нас щодо ремонтних робіт, запланованих у рамках підготовки до наступного опалювального сезону. Паралельно ми обговорили питання доцільности взяття 20 мільйонів євро кредиту від ЄБРР, та 10 мільйонів євро гранту для "Львівтеплоенерго", яке розглядатимуть на найближчому засіданні сесії. Як нас поінформували, відповідні кошти спрямують на встановлення у місті індивідуальних теплових пунктів, заміну тепломереж, диспетчеризацію та встановлення когенераційних установок.

Окрім цього, комісія інженерного господарства перевірила як відбуваються роботи щодо заміни інженерних мереж (трубопроводу водо- та теплопостачання в районі Сихова, на вул. Луганській) та роботу ІТП (індивідуальні теплові пункти) встановлених в будинках по вул. Стрийській", – повідомив свободівець Іван Гринда.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ