Луцьк: бібліотечні установи міста поповнилися краєзнавчою літературою

Луцьк: бібліотечні установи міста поповнилися краєзнавчою літературою

08.06.13 08:00 0 1067
В Центрі туристичної інформації та послуг відбулася зустріч керівників бібліотечних установ міста з волинськими краєзнавцями за участю Луцького міського голови Миколи Романюка.

Микола Романюк у своєму виступі зауважив, що наше місто унікальне і влада повинна докласти максимум зусиль, щоб лучани, особливо молодь, знали якомога більше про нього. Цю інформацію можна довідатися саме із цікавих книг краєзнавців. «Поки що жоден Інтернет не може замінити прочитання цікавої книги», – акцентував він.

Краєзнавець Петро Троневич подякував міській владі і особисто Миколі Романюку за сприяння розвитку туризму і краєзнавства у Луцьку. Він розповів про книгу колеги Володимира Шабаровського «Караїми на Волині: штрихи до портрета загадкового народу» та про головні події і дослідження із власного видання «Великий князь Дмитрій–Любарт і його сучасники». Бібліотекарі мали нагоду послухати і Вальдемара Пясецького, який розповів про свою книгу «Пройдімось древнім Луцьком».

Начальник управління туризму і промоції міста Наталія Бунда повідомила, що на виконання Програми розвитку конкурентоспроможної туристичної галузі у місті Луцьку на 2013 – 2014 роки, затвердженої рішенням міської ради, з метою покращення іміджу міста серед лучан шляхом проведення культурно-просвітницьких заходів щодо вивчення історії Луцька та Волині з коштів програми закуплено примірники новинок краєзнавчої літератури про Луцьк. Закуплено 13 комплектів книг на загальну суму 2535 грн.

«Краєзнавча література залучає до широкого дискусу велике коло людей – молоде покоління, туристів та гостей міста, науковців. Краєзнавство є джерелом історичного досвіду багатьох поколінь, воно є своєрідним містком, який поєднує покоління минулі з поколіннями шніми і прийдешніми», – зазначила Наталя Бунда.

У спілкуванні взяли участь працівники бібліотечних установ. Вони висловили побажання, щоб у школах міста більше уваги приділялося вивченню краєзнавчої літератури на уроках позашкільного читання. Микола Романюк на завершення сказав: «Розвиток туризму у нашому місті є одним із стратегічних напрямків, а тому ми й надалі будемо сприяти популяризації цікавих краєзнавчих книг про наше місто». Він доручив, щоб додатково виготовили буклети про Луцьку і по 100 штук надали кожній книгозбірні. На згадку про зустріч подарував краєзнавцям сувеніри та інші промоційні матеріали про Луцьк, а керівники бібліотечних установ міста отримали бібліотечки краєзнавчої літератури.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: У МВС підбили підсумки ...
Наступна новина: На Волині уряд працює на ...

КОМЕНТАРІ