Рівненщина зібрала експертів із енергозбереження та енергоефективності

Рівненщина зібрала експертів із енергозбереження та енергоефективності

08.06.13 14:02 0 831
В області вже традиційно проходить форум, який об’єднує теоретиків і практиків, котрі працюють над стратегічними президентськими завданнями – шукають найефективніші моделі задля енергонезалежності. Під час заходу експерти обговорили інноваційні енергоощадні технології та економічний ефект від їх впровадження. Адже через постійне здорожчання імпортного енергоресурсу проекти переходу на місцеву альтернативу стали швидкоокупними, запевняють практики. На цьому акцентує і Президент України, який вимагає підвищення енергонезалежності кожного регіону. Відтак, учасники наради шукали шляхи залучення інвестицій на впровадження іноваційних енергоекономних технологій.

Разом із тим, виробники енергоощадного обладнання презентували найсучасніші та найефективніші розробки. Вони орієнтовані на різні групи споживачів – населення, бюджетні установи, а також потужні теплопостачальні компанії. Відтак, теоретики й практики, комунальники та бюджетники, виробники енергоощадного обладнання та ті, хто ним уже користуються, обговорили перспективи енергозбереження.

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак зауважив, що такі заходи мають позитивні практичні результати. Зокрема, бюджетні установи можуть вибрати твердопаливні котли у місцевих виробників, одержати послуги сервісного обслуговування, відтак мають відповіді практиків, необхідні для переоснащення газових котелень. Більше того, всі новозбудовані школи Рівненщини опалюють саме відходами деревини й обладнання в котельні закуповують місцеве. Все це в результаті дозволяє не лише підвищити енергонезалежність області, а й активізувати внутрішній ринок, простимулювати за бюджетні гроші виробничий потенціал, підсумував Володимир Новак.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Керівництво Рівненщини ...
Наступна новина: На Тернопільщині ...

КОМЕНТАРІ