За відмінне навчання у четвертій чверті 2013 н.р. і успіхи у творчому зростанні нагороджено 50 учнів.
Свої творчі досягнення в концертній програмі продемонстрували кращі з кращих: тріо бандуристів у складі Тетяни Гаврилець, Ольги Паламарюк та Анастасії Нагуляк (Музична школа №3), тріо скрипалів у складі Тамари Когут, Юліани Відраї, Христини Гаврилиці (Музична школа №1), дует баяністів у складі Тетяни Бикової та Степана Бойчука, дует скрипалів – брати Костянтин та Маркіян Лукинюки (Музична школа №2) та Скітар Тарас клас «труба» (Музична школа №4).
Вручення муніципальних стипендій Чернівецької міської ради проводив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександр Паскар.
Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопільщина: влада ...
Наступна новина: Чернівці: Відбулася прем’єра
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим