Експерти прозвітували за роботу упродовж п'яти місяців цього року

Експерти прозвітували за роботу упродовж п'яти місяців цього року

08.06.13 16:38 0 806
Питання першочергових завдань щодо підвищення рівня техніко-криміналістичного та судово-експертного забезпечення діяльності ОВС з розкриття та розслідування злочинів було одним із основних на відеоселекторній нараді Експертної служби апарату МВС за підсумками роботи обласних підрозділів упродовж п’яти місяців цього року.

Відеоселекторна нарада проходила за участю керівництва ДНДЕКЦ, начальників головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві, Севастополі та на залізницях.

На порядок денний були винесені найактуальніші питання щодо вдосконалення роботи підрозділу Експертної служби. Начальник ДНДЕКЦ МВС України Дмитро Жидков поставив першочергові завдання керівникам підрозділів щодо підвищення рівня техніко-криміналістичного та судово-експертного забезпечення діяльності ОВС з розкриття та розслідування злочинів.

Торкнулися на відеоселекторній нараді і стану комплектування вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців для МВС за державним замовленням. На сьогоднішній день у підрозділах НДЕКЦ ця проблема стоїть гостро, адже у багатьох регіонах їх просто не вистачає.

Керівник Експертної служби МВС України поінформував учасників відеоселекторної наради про те, що невдовзі буде створена мобільна група з фахівців служби, яка виїздитиме в області для оцінки роботи як підрозділів, так і їхніх керівників.

Під час наради керівник та заступники ДНДЕКЦ також довели до присутніх основні показники в роботі експертних підрозділів ОВС за п‘ять місяців поточного року, недоліки та прорахунки у їх роботі.

При підведенні підсумків роботи керівник підрозділу зупинився на роботі кожного регіону, визначивши конкретні методи усунення наявних прорахунків у службовій діяльності, а також головні напрямки роботи Експертної служби МВС України на наступний період.

УЗГ МВС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ