Північна Корея відновила «гарячу лінію» з Півднем

Північна Корея відновила «гарячу лінію» з Півднем

08.06.13 21:01 0 986
Північна Корея відновила роботу «гарячої лінії» Червоного хреста з Південною Кореєю, яку припиняла навесні в час зростання напруженості на Корейському півострові. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Сеул уже надіслав через цю лінію відповідь Пхеньянові на його пропозицію провести в неділю переговори щодо спільного промислового комплексу Кесон на північнокорейській території, роботу якого Північна Корея теж припинила у квітні, та з інших можливих питань.

Сеул висловив згоду з пропонованим часом переговорів, але вважає, що вони мали б відбутися в демілітаризованому селищі Пханмунджом на кордоні між двома Кореями; Пхеньян запропонував провести їх у самому комплексі Кесон, тобто на своїй території.

Учора Пхеньян уперше оголосив, що готовий до переговорів про Кесон і відкритий і до дискусій на інші теми, зокрема, про зустрічі членів родин, які розділив кордон між двома Кореями; Сеул відповів, що позитивно сприймає цю пропозицію.

Напруженість на Корейському півострові почала зростати після запуску північнокорейської ракети у грудні минулого року, що Пхеньянові забороняють резолюції Ради безпеки ООН, і особливо різко зросла по тому, як Рада безпеки наклала на Північну Корею нові санкції через її вже третє ядерне випробування в лютому.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: ООН закликала зібрати 5 ...

КОМЕНТАРІ