Тернопільщина: голова ОДА взяв участь у «Дні поля», який відбувся на базі підприємства ТОВ «Агро-Рось» Підволочисього району

Тернопільщина: голова ОДА взяв участь у «Дні поля», який відбувся на базі підприємства ТОВ «Агро-Рось» Підволочисього району

10.06.13 11:15 0 875
У с.Качанівка Підволочисього району, на базі підприємства ТОВ «Агро-Рось» відбулася нарада-семінар «День поля», під час якого фахівці аграрної галузі Тернопільщини, а також – представники сусідніх областей, мали нагоду обмінятися досвідом, перейняти кращі напрацювання у сфері ведення сільського господарства.

Учасників заходу привітав голова обласної держаної адміністрації Валентин Хоптян, який ознайомив присутніх із досягненнями агропромислового комплексу Тернопільщини та подальшими перспективами його розвитку.

Голова облдержадміністрації також зазначив, що керівництво держави особливу увагу приділяє розвиткові АПК України.

«Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності відпрацювання нових підходів державної політики у сфері розвитку агропромислового комплексу та сільської місцевості», - зазначив Валентин Хоптян.

У першу чергу йдеться про впровадження інноваційних технологій у виробництво, технічне переоснащення галузі, стимулювання сільськогосподарського кооперативного руху, підвищення конкурентоспроможність вітчизняної продукції на світовому ринку.

По завершенню пленарної частини наради-семінару її учасники оглянули поля ТОВ «Агро-Рось» на яких вирощується ріпак та пшениця, ознайомилися з машино-тракторним парком господарства.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Завершився конкурс ...
Наступна новина: У Тернополі відбувся ...

КОМЕНТАРІ