На Рівненщині держава подбала про зайнятість громадян, яким за 45 років

На Рівненщині держава подбала про зайнятість громадян, яким за 45 років

11.06.13 08:27 0 870
Відтепер безробітні старшого віку зможуть отримати нову затребувану на ринку праці спеціальність, а працюючі - підвищити свій фах. Це передбачено у соціальних ініціативах Президента України. Відтак, п’ятеро жителів області, а це мешканці обласного центру, Рівненського та Гощанського районів, вже отримали спеціальні ваучери. Тепер вони мають три місяці часу, аби обрати із затвердженого переліку навчальний заклад, у якому вони хочуть проходити перепідготовку. Потому укладуть з ним угоду, а Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття заплатить за навчання (максимальна виплата за ваучером нині становить 11470 гривень, тобто до десяти прожиткових мінімумів), розповіли у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ обласного центру зайнятості.

Тим часом заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Новорок, вручаючи перші ваучери, зазначила, що ця нова послуга дає людині, і не тільки безробітній, можливість підвищити свою кваліфікацію, працевлаштуватися або закріпитися на робочому місці та почуватися впевненіше.

А вже працівники центру зайнятості вручать ваучери ще сімом жителям Корецького району. Загалом до кінця року нагоду опанувати нову професію чи підвищити свій фах отримають декілька сотень краян. Таку можливість мають жителі області, старші 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 14 червня на Львівщині ...
Наступна новина: На Тернопільщині поповнення ...

КОМЕНТАРІ