На Рівненщині краянам здешевили придбання житла на понад 5 мільйонів бюджетних гривень

На Рівненщині краянам здешевили придбання житла на понад 5 мільйонів бюджетних гривень

11.06.13 11:28 0 626
Загалом в скарбницях різних рівнів зарезервували на цей рік більше 15 мільйонів гривень на вирішення житлових проблем мешканців Рівненщини, прозвітували голові облдержадміністрації Василеві Берташу. Нині люди користуються 4 програмами лояльності.

Так, 10 людей позичили гроші на 15 років під 16 відсотків. Втім платять за користування кредитом лише 3, а 13 їм компенсовують із держскарбниці в рамках програми «Доступне житло». До кінця року на реалізацію соцпроекту, ініційованого Президентом України Віктором Януковичем, для жителів Рівненщини зарезервували більше 5 мільйонів гривень.

Ще 3 мільйони 200 тисяч гривень передбачили в держказні на здешевлення третини вартості житла. Таким чином 9 родин уже придбали квартири за 70 відсотків вартості. Василя Берташа запевнили, що до кінця року ще 16 сімей зможуть скористатися такою держпідтримкою при придбанні квартир.

Водночас 4 краян цьогоріч одержали бюджетні кошти за програмою молодіжного пільгового кредитування. Всього ж до грудня за цим соцпроектом заплановано надати позики 14 родинам.

Фінансову підтримку на вирішення житлових проблем отримували й селяни, запевнили Василя Берташа. Так, на реалізацію програми «Власний дім» зарезервували 2 мільйони 250 тисяч гривень. Частиною цих коштів вже скористалися 13 краян. Оформлення документів за цим соцпроектом триває. Зокрема, люди одержують бюджетні гроші на будівництво та придбання житла, а також газифікацію сільських садиб.

Завдяки цим чотирьом соціальним проектам 36 краян цьогоріч уже вирішили квартирне питання.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ