Цьогоріч у Тернополі студенти місцевих вузів традиційно створять найсправедливішу державу. Протягом трьох днів у парку «Топільче» учасники мультфестивалю «Студреспубліка» забавлятимуться та будуватимуть країну «Тут збуваються твої мрії». Для цього вони матимуть власний уряд, землю, візи, адміністративний поділ, підприємства, партії і внутрішню валюту.
«Цьогоріч фестиваль святкує 15 річницю з дня започаткування. За цей час студентська держава стала доволі розвинутою, кожного року в її устрій вносяться все нові складові. Зокрема, до дня студента минулого року була створена робоча група – таким чином з ініціативи президента виділено територію у Криму для створення оздоровчого комплексу, який прийматиме студентів увесь рік, - зазначив директор ЦДМІ ім. Довженка, член Міжнародного оргкомітету «Студреспубліка» Володимир Заверуха. – Наразі до участі у фестивалі зголосилося уже понад три тисячі учасників через соціальні мережі. Для того, щоб перетнути кордон студентської республіки, бажаючі зможуть отримати одноразові мультивізи безпосередньо перед входом у парк, де відбудеться захід».
Традиційно проведення «Студреспубліки» відбувається під відкритим небом – кожен намет має свою назву та призначення, про події, що відбуваються у республіці, в новинах щодня повідомляє тамтешня преса.
Після прийняття бюджету, основним завдання політичних партій студреспубліки є знайти спосіб, як заробити гроші. Кошти необхідні їм для того, аби зареєструвати свого кандидата у мери та кандидатів у депутати до місцевого магістрату. Бажаючі зайнятися бізнесом можуть отримати безвідсотковий кредит у Нацбанку студентської республіки.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Луцьку міський голова ...
Наступна новина: На Волині шкільні лісництва ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей