На Львівщині завершилися фінальні змагання з плавання за програмою V літніх Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту

20.06.13 08:45 0 805
Нещодавно у відкритому 50-метровому басейні навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України (Львів, вул. Клепарівська, 39-а) завершились фінальні змагання з плавання за програмою V літніх Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту, пам’яті Михайла Макаровича Баки.

Змагання проводилися Міністерством молоді та спорту України, управлінням з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Асоціацією ветеранів спорту за активної підтримки асоціації ветеранів спорту Львівщини.

Головний суддя змагань: суддя міжнародної категорії Олена Єранцева (м. Харків); рефері: суддя міжнародної категорії Олексій Єсіпенко (м. Харків); стартер: суддя міжнародної категорії Віктор Міць (м. Полтава);  суддя-інформатор: віце-президент асоціації плавальних клубів МАСТЕРС Руслан  Фріауф (м. Львів).

У змаганнях взяли участь 210 ветеранів плавання із 17 областей України.

Команду Львівської області представляли 42 спортсмени-ветерани, які вибороли 54 золотих, 35 срібних та 14 бронзових медалей та посіли у першій групі областей друге загальнокомандне командне місце (1 321 очок), поступившись лише 12 очкам команді ветеранів плавання Дніпропетровської області. Третє місце вибороли представники АР Крим (1 316 очок).

Найкращими у інших двох групах виявилися збірні Миколаївської та Житомирської областей.

Призери змагань були нагороджені грамотами в особистій першості та грамотами і кубками в командній першості від організаторів змагань.

Високий рівень майстерності у збірній команді Львівської області продемонстрували: Ніна Голуб (вікова категорія 70-74 роки), Інна Гордій (вікова категорія 50-54 роки), Людмила Хіреш (вікова категорія 55-59 роки), Романа Сіренко (вікова категорія 35-39 роки), Лідія Тимошенко (вікова категорія 60-64 роки), Лев Красівський (вікова категорія 75-79 роки), Михайло Галкін (вікова категорія 65-69 роки), Юрій Чирков (вікова категорія 60-64 роки), Сергій Машкін (вікова категорія 55-59 роки), Дмитро Мельник (вікова категорія 35-39 роки), Сергій Жих (вікова категорія 50-54 роки), Андрій Беген (вікова категорія 40-44 роки), Орест Мудрик (вікова категорія 30-34 роки) та інші.

Із підсумковими результатами змагань та виступами представників Львівщини можна ознайомитись за наступним посиланням: РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ.