Чоловік пояснив представникам фірми, що йому потрібен автомобіль для перевезення будівельних матеріалів в інше місто. На що представник фірми-перевізника сказав, що для виконання умов угоди підприємцю спочатку необхідно сплатити завдаток за вказаним у оголошенні банківським рахунком.
Виконавши всі умови, чоловік автомобіля так і не дочекався. Він намагався зателефонувати перевізнику, щоб з’ясувати причину, але зв’язку з ним вже не було. Зробивши ще декілька марних спроб, підприємець зрозумів, що його ошукали та звернувся до міліції. Наразі за даним фактом правоохоронцями проводиться перевірка.
Слідчим відділенням Заводського райвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 190 Кримінального кодексу України («Шахрайство»). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років.
СЗГ УМВС України
в Миколаївській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Львівщина: «До 1 серпня має ...
Наступна новина: Львівщина: в Трускавці ...
Кінець епохи "спрощенців": гайд з переходу ФОП на ...
Стили одежды для девочек и мальчиков
Заправка лазерных картриджей в Киеве в СЦ и риски самостоятельной
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ
Святкові стрічки: як додати магії вашому декору
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов