Згідно із тактичним задумом, пожежа виникла у глядацькому залі та розповсюдилася на площу 70 м². Виникла загроза поширення пожежі на всю площу залу, загрожуючи суміжним приміщенням, а також існувала загроза обвалу покрівлі. Пожежу виявив працюючий персонал, який організував оповіщення та евакуацію людей, провів першочергові заходи з ліквідації умовної пожежі до прибуття рятувальних підрозділів.
Бійці ДСНС, у свою чергу, провели розстановку сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду пожеж, здійснили оперативне розгортання із прокладенням магістральних ліній. У складі ланки газодимозахисної служби провели розвідку та евакуацію потерпілих для локалізації і подальшої ліквідації умовної пожежі.
Результати навчань обговорювались з керівництвом палацу культури та персоналом, рятувальники додатково розповіли алгоритм дій на випадок виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації.
У ДСНС у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Львівщині обговорено ...
Наступна новина: На Рівненщині на ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей