Командний чемпіонат Європи. Українці у шістці найкращих після першого дня змагань

23.06.13 20:30 0 1169
У Гейтсхеді завершився перший день командного чемпіонату Європи. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Після 20 видів наша команда йде на шостій позиції з чотирма перемогами, двома другими та двома третіми сходинками, пише сайт ФЛАУ.

У наших атлетів 160,5 очок. Лідирують німці (195). У росіян 194 пункти і третя сходинка. Британці тримаються третіми (181).

Олеся Повх мусила бігти при зустрічному вітрі - 4,5 м/с, однак це не завадило їй перемогти. Дистанцію 100 метрів вихованка Костянтина Рурака подолала за 11,51 с. У француженки Мір’ям Сумаре 11,66 с і друга позиція.

Перемога на 100-метрівці стала для Олесі не єдиною. Повх уже традиційно починала нашу "золоту" естафету.

Слідом за Олесею бігли Вікторія П’ятаченко, Марія Рємєнь і Наталія Погребняк. Після третього етапу майже не залишалося сумнівів у нашій перемозі. Наталія Погребняк лідерство втримала і привела дівчат до перемоги та найкращого результату сезону в Європі – 42,62 с.

Ольга Саладуха виправдала статус фаворитки змагань. Для перемоги в секторі для потрійного стрибка їй вистачило 14,49 м.

Лідерство підтвердив і найкращий атлет травня в Європі Богдан Бондаренко. У секторі для стрибків у висоту він показав однаковий результат з французом Мікаелем Анані (2,28 м), проте виграв за спробами.

Вдало виступила Валентина Жудіна. Дистанцію 3000 метрів з перешкодами вона подолала за 9.34,90 хв і пропустила вперед лише росіянку Наталью Арістархову (9.30,64 хв – найкращий результат сезону в Європі).

Також другою на 400-метрівці з бар’єрами фінішувала Ганна Ярощук (55,27 с). Перемогла Едіт Чайлд з Великої Британії (54.42 с).

Ольга Ляхова фінішувала третьою з бігу на 800 метрів (2.02,30 хв). За спиною юної українки залишилася титулована білоруска Маріна Арзамасова. А виграла дистанцію британка Джессіка Джадд (2.00,82 хв).

Ще одна третя сходинка у Віри Ребрик. У секторі для метання списа вона показала 57,92 м. Виграла змагання німкеня Крістіна Обергфьолль (62,64 м). Одна з фавориток турніру, росіянка Марія Абакумова, була четвертою (57,09 м).

Відзначимо також четверті сходинки Миколи Лабовського (5000 м) та Наталії Семенової (метання диску).

А також чоловічу естафетну команду 4х100 м. Наші хлопці (Руслан Перестюк, Сергій Смелик, Ігор Бодров і Віталій Корж) фінішували шостими, проте зуміли виконати норматив для участі в чемпіонаті світу – 39,11 с.