Командний чемпіонат Європи. Українці здобули п’ять перемог на командному чемпіонаті Європи

24.06.13 12:45 0 1163
У Гейтсхеді завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Збірна України посіла шосту сходинку і зберегла місце серед 12-ти команд Суперліги. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Українці набрали 291,5 очок. А виграли змагання росіяни – 354,5 очок, повідомляє офіційний сайт ФЛАУ.

У Великій Британії українці здобули п’ять перемог: Ольга Саладуха (потрійний стрибок), Олеся Повх (100 м), жіноча естафетна команда 4х100 м у складі Олесі Повх, Вікторії П’ятаченко, Марії Рємєнь і Наталії Погребняк, Марія Рємєнь (200 м) і Богдан Бондаренко (стрибки у висоту). Жіноча естафетна команда 4х100 метрів виграла змагання з найкращим результатом сезону в Європі та рекордом чемпіонатів – 42,62 с.

Валентина Жудіна (3000 метрів з перешкодами), Ганна Ярощук (400 метрів з бар’єрами) та Галина Облещук (штовхання ядра) були другими. Ольга Ляхова (800 м), Віра Ребрик (метання списа), Анна Плотіцина (100 метрів з бар’єрами), Сергій Смелик (200 м) та Роман Авраменко (метання списа) посіли треті сходинки.

На командному чемпіонаті Європи країну у кожній з дисциплін представляє лише по одному спортсмену/по одній естафетній команді. За перше місце вони отримують 12 балів, за останнє – 1. Переможець визначається за сумою очок.