Парламентські вибори в Туркменистані призначили на грудень

Парламентські вибори в Туркменистані призначили на грудень

24.06.13 20:21 0 629
У Туркменистані державні засоби інформації повідомили про рішення парламенту провести чергові парламентські вибори 15 грудня. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Це будуть перші вибори, в яких братиме участь більш як одна партія – донедавна єдина дозволена, владна Демократична партія Туркменистану, що виникла з колишньої туркменистанської Комуністичної партії радянських часів. Минулої осені в Туркменистані зареєстрували першу і наразі єдину «альтернативну» Партію промисловців і підприємців Туркменистану – після того, як на початку того року парламент ухвалив закон про створення партій, а президент Ґурбанґули Бердімухамедов заявив, що необхідно створити ще одну партію.

Критики вважають, що створення «альтернативної» Партії промисловців і підприємців є символічним кроком, і насправді ця партія буде під повним контролем влади Туркменистану.

На час попередніх виборів нинішнього складу парламенту, кінця 2008 – початку 2009 року, з конституції Туркменистану вже зняли пункт про однопартійність країни, але інших партій, крім Демократичної, ще не існувало.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: ЄС вирішив полегшити ...

КОМЕНТАРІ