Також він поінформував присутніх, що за період його перебування на посаді, підприємство не сплачувало ніяких штрафів. До 2013 року підприємство не зверталося за фінансовою допомогою, хоча й сплачували кредити. Починаючи з 2011 року до підприємства почали не надходити в повному обсязі субвенції. За його словами, цей рік є надзвичайно важким. Тож на підприємстві вже розроблено графік з виплати заробітної плати.
Дискусія відбулася у формі запитань – відповідей. Зокрема, питання до директора виникли у депутатів Рустама Дячука, Андрія Осіпова, голови профільної комісії Олега Чернецького. Депутат Рустам Дячук поцікавився середньомісячною заробітною платою працівників. Іван Грицанчук повідомив, що вона становить 2014 грн.
Олег Чернецький запропонував створити тимчасову комісію з питань подолання кризового стану підприємства, але депутати не підтримали цю пропозицію. Тож після тривалого обговорення депутати підтримали запропонований проект рішення.
Опісля міський голова Микола Романюк оголосив перерву у засіданні 42-ї сесії міської ради. Депутати продовжать роботу завтра о 10:00.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Продовжується виплата ...
Тренды здорового питания на 2026 год
Чому септик з бетонних кілець – екологічне рішення
Чому швидкість сайту — це не про комфорт, а про гроші
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?