Про це повідомив віце-президент ФТУ Сергій Лисов, інформує офіційний сайт Федерації триатлону України.
"Від ідеї проведення етапу Кубку Європи у Дніпропетровську ми не відходили", - сказав він.
"І тепер, враховуючи активність і зацікавленість партнерів і спонсорів, підтримку міської влади, ми знову подаватимемо заявку на проведення Кубку Європи у Дніпропетровську у червні-травні 2014 року", - додав Лисов.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Ужгороді відбувся круглий ...
Наступна новина: Працівники міліції ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим