Наприкінці квітня депутати Рівненської обласної ради Степан Молчан та Рівненської районної Дмитро Сільман звернулися в управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації з проханням знайти спеціаліста для фахового лікування маленьких квасилівчан.
"Начальник обласного управління Віталій Бойко пообіцяв, що після 10 травня проблему вирішать, хоч, зізнався, що з кадрами є проблема. Відповідно було дане доручення заступнику начальника облуправління Ігорю Добровольському щодо вирішення питання. Але, до цього часу, на кінець червня, ця кадрова проблема не вирішена. Неодноразові звернення до керівництва обласної медицини результатів не дали. Оптимізовувати галузь і, знищуючи її легше, ніж забезпечити належне медичне обслуговування, яке гарантує Конституція України", - зазначає депута Рівненської обласної ради Степан Молчан.
На останній сесії Рівненської обласної ради депутати підтримали депутатський запит депутата обласної ради Степана Молчана щодо забезпечення смт. Квасилова дитячим лікарем.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Дніпропетровську ...
Наступна новина: "Комендантська година" - ...