За словами Бориса Клімчука, близько 1 мільйона з цих коштів спрямують на Луцьке підприємство електротранспорту. «Тому я сподіваюся на суттєве зменшення боргів із зарплати у колективі», - підкреслив голова облдержадміністрації.
В контексті цього, очільник виконавчої влади краю нагадав, що перш за все – люди, а потім уже решта витрат. «Мені зараз соромно перед рядовими працівниками на 10 шахті «Новолинська». Минулого тижня на підприємство надійшов суттєвий транш коштів, 3 млн грн, і я особисто клопотався, аби ці гроші спрямували на зарплату. Однак, внаслідок недобросовісного підходу керівництва та бюрократії, безпосередньо на шахту із трьох мільйонів надійшло 460 тис. грн.. Люди незадоволені. А цього не повинно бути», - наголосив Борис Клімчук.
Прес-служба облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Тернополі кіно під ...
Наступна новина: Молодіжний кубок Тернополя ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим