Купаючись, не запливайте за огороджувальні буї, не залізайте на технічні та попереджувальні знаки, не підпливайте до човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд, в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.
Уникайте купання в затоплених кар'єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо. Відпочивайте в місцях, які спеціально облаштовані для купання, де є поблизу рятувальні пости та перевірене дно водойми.
Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані з пірнанням, захватом чи штовханням тих, хто купається поруч. Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, є купання в нетверезому стані. Відповідально поставтеся до власного життя та здоров'я. Тверезо розраховуйте свої сили та можливості! Не намагайтеся довести друзям чи знайомим свою майстерність. Необдуманий вчинок може коштувати Вам надто дорого!
У жодному разі не залишайте дітей без нагляду! Постійно тримайте їх поруч з собою, спостерігайте за їхньою поведінкою, пояснюйте їм правила безпеки! Пам'ятайте, що навчити дитину жити безпечно можна лише на власному прикладі. Ви – взірець поведінки для вашої дитини.
Зверніть увагу! З початку року на водних об'єктах України загинули 590 осіб, з них 69 дітей. Ще 309 осіб були врятовані. Довідка за добу рясніє кількістю трагічних випадків. При цьому особливу тривогу викликає вік загиблих – гине дуже багато молодих людей.
Найстрашніше у цій ситуації те, що більшість трагічних випадків трапляється через елементарне недотримання правил безпечної поведінки. У зв'язку з цим рятувальники звертаються до кожного громадянина з проханням відповідально ставитися до власного життя та здоров'я! Ознайомтеся з правилами надання першої медичної допомоги. Пам'ятайте, що вода приховує у собі небезпеку. Зробіть усе можливе для того, щоб не допустити трагедії! Ваше життя у ваших руках!
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Івано-Франківськ: депутати ...
Наступна новина: В Луцьку 1000 талановитих ...