Мітингувальники викидали документи через вікна і нищили меблі. Напад стався після того, як напередодні 16 людей загинули під час антиурядових протестів, що пройшли в країні.
Вчора на вулиці Каїру та інших міст країни вийшли мільйони демонстрантів. Ці протести в Єгипті є одними з наймасовіших від часу повалення режиму Хосні Мубарака в 2011 році, демонстрації відбуваються рівно через рік після приходу до влади президента Мухаммада Мурсі. Критики звинувачують його у надмірній концентрації влади рухом «Мусульманське братство» і нездатності вирішити економічні проблеми Єгипту.
Речник Мурсі Омар Амер заявив, що президент визнає помилки і усуває їх. Він повторив пропозицію Мурсі про діалог, але дав зрозуміти, що лідер Єгипту не має наміру йти у відставку.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Львівщина: відбулася ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...
Кінець епохи "спрощенців": гайд з переходу ФОП на ...
Стили одежды для девочек и мальчиков
Заправка лазерных картриджей в Киеве в СЦ и риски самостоятельной
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ
Святкові стрічки: як додати магії вашому декору
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов