Тернопіль: ситуація щодо земельної ділянки на вул. Будного повинна вирішуватись у правовій площині

Тернопіль: ситуація щодо земельної ділянки на вул. Будного повинна вирішуватись у правовій площині

03.07.13 10:33 0 596
«Ситуація, що склалася навколо земельної ділянки площею 0,6 га на вулиці Будного це є рейдерська атака зі сторони людей, які незаконно облаштували там стоянку і до сьогоднішнього дня користуються землею без дозвільних документів, - відзначив Олег Фляк, директор КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради. – 22 березня цього року на сесії було прийнято рішення про передачу даної ділянки комунальному підприємству, 24 травня цього року з Міністерства юстиції ми отримали витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень. Тобто ми маємо документи на цю землю і сплачуємо податки».

За словами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Камінського, найближчим часом буде проведено демонтаж малої архітектурної форми на вулиці Будного, яку встановили колишні орендарі.

«По-перше, термін оренди з товариством закінчився і міська рада відповідним рішенням не продовжила його, по-друге попередні орендарі використовували ділянку не за цільовим призначенням, адже у документах йшлося про облаштування промислового ринку, але аж ніяк не стоянки, - зауважує Володимир Камінський. – Знову ж таки, на засіданні виконкому прийнято рішення про демонтаж незаконно встановленої малої архітектурної форми на даній земельній ділянці. Крім того, КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради, має усі необхідні документи на користування земельною ділянкою площею 0,6 га на вулиці Будного, а власником даної ділянки є громада міста».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині знову ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ