Луцьк: до Дня Незалежності на двох зупинках міста встановлять інформаційні табло

Луцьк: до Дня Незалежності на двох зупинках міста встановлять інформаційні табло

04.07.13 08:06 0 424
Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету було надано дозвіл підприємству «Візор» на встановлення інформаційних табло на зупинках громадського транспорту за адресами пр. Волі, 4 та вул. Винниченка, 2.

Начальник управління транспорту та зв’язку Анатолій Миронюк зазначив, що поки що буде встановлено два монітори діагоналлю 46 дюймів. За його словами, на цих табло буде розміщена інформація про рух маршрутних таксі, адже вони будуть підключені до системи МАК. Він наголосив, що лучани та гості міста зможуть, стоячи на зупинці, бачити коли приїде необхідний їм автобус.

Анатолій Миронюк зазначив, що монітори будуть встановлені до Дня Незалежності.

Також члени виконкому надали згоду на зменшення кількості автобусів з 7 до 5 на маршруті № 8 до 31 серпня цього року. Анатолій Миронюк зазначив, що в управління транспорту та зв’язку звернувся перевізник - дочірнє підприємство «Луцьке бюро подорожей та екскурсій» ПрАТ «Волиньтурист», яке обслуговує цей маршрут, з проханням зменшити на літній період кількість автобусів, адже пасажиропотік у цей час значно зменшується.

Крім того, під час сьогоднішнього засідання виконкому було затверджено результати конкурсів на перевезення пасажирів у місті Луцьку за автобусними маршрутами № 4, 9а, 15, 15а, 24, 26, 30. Віднині ці маршрути обслуговуватиме Луцьке підприємство електротранспорту.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ