Андріан Гутник: Чиновники Садового збирають "данину" із власників МАФів

Андріан Гутник: Чиновники Садового збирають "данину" із власників МАФів

04.07.13 08:40 0 449
Працівники Франківської районної адміністрації Львова вимагають гроші від власників МАФів, розташованих на перехресті вул. Наукова – Симоненка, нібито "на облаштування велодоріжки". У разі відмови районна адміністрація присилає екскаватор, який обкопує МАФ ровом. Про це 2 липня 2013 року повідомив голова постійної депутатської комісії архітектури та охорони історичного середовища Львівської міської ради свободівець Андріян Гутник. За словами депутата, неофіційно підприємці розповідають про "таксу" – 5 тисяч гривень, які вимагають сплатити за так званий "благоустрій території".

"З цього приводу я скерував депутатське звернення прокурору Львова та начальнику ГУ УМВСУ у Львівській області з вимогою перевірити законність дій посадовців Франківської районної адміністрації. Переконаний, що бізнес повинен нести соціальне навантаження та сприяти належному благоустрою територій, але такі справи не можна вирішувати шантажем та погрозами, як це звикли робити чиновники Садового", – зазначив Андріан Гутник.

Свободівець також наголосив, що вимагатиме звіту чиновників про стан спорудження велодоріжок у Львові. "Міський голова Андрій Садовий укотре демонструє свою неефективність в управлінні містом. Навіть таку добру ідею як розбудова мережі велодоріжок він примудрився зіпсувати. По-перше, їх (велодоріжки) прокладають без жодних погоджень та без цілісної схеми, по-друге, роботи виконують неякісно. І найважливіше – маючи ґрантове фінансування, чомусь вимагають гроші від підприємців. Складається враження, що на цьому банально хочуть відмити кошти. На тій же вулиці Науковій велодоріжку почали робити посередині газону – прокопали траншею, засипали гравій, а згодом, дізнавшись, що нижче пролягає теплотраса, роботи припинили, відійшовши на 10 метрів убік. Хто відповідатиме за викинуті у повітря гроші – невідомо", – констатував депутат від фракції ВО "Свобода".

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ