Тернопільська "Студентська Свобода" долучилася до організації Тижня молоді в місті

Тернопільська "Студентська Свобода" долучилася до організації Тижня молоді в місті

04.07.13 10:53 0 469
Активісти Тернопільської молодіжної громадської організація "Студентська Свобода" долучилися до проведення низки заходів, присвячених Тижню молоді у Тернополі. Зокрема, під час благодійної акції "Крапля крові ціною життя" націоналісти збирали кров для онкохворих дітей та заохочували до цієї доброї справи містян. Також свободівці долучилися до організації футбольного турніру ім. Романа Шухевича й низки инших заходів.

"Тиждень молоді був насиченим і приніс багато позитивних вражень. Думаю, що наступного року ми також візьмемо активну участь у подібних заходах, втілимо в життя нові ідеї й залучатимемо до цього ще більше хлопців і дівчат", – наголосив очільник Тернопільської "Студентської Свободи" Ростислав Мороз.

Свободівці також посприяли проведенню футбольного турніру ім. Романа Шухевича. Оскільки Головнокомандувач УПА захоплювався багатьма видами спорту – він у всьому є прикладом для сучасної молоді. Участь у футбольному турнірі взяли 13 команд, серед яких команди Тернопільської обласної й міської рад та громадських організацій. "Студентська Свобода", сформувавши власну команду "Енергія вулиць", під час імпровізованого фестивалю з вуличних видів спорту продемонструвала свої уміння зі змагань на турніку. Під час цього заходу також відбулися показові виступи майстрів з їзди на роликових дошках ("скейтбордистів"), велосипедистів, членів фітнес-клубів. Охочі також мали можливість виконати складні фізичні вправи за допомогою спеціального обладнання, яке члени "Студентської Свободи" привезли на захід.

Заступник очільника Тернопільської "Студентської Свободи" Ігор Костюк зауважив: "Для "Студентської Свободи" як молодіжної організації дуже важливо сприяти розвитку молоді, зацікавлювати її та долучати до громадської діяльности. Приємно, що у заходах, які ми провели у Тиждень молоді, взяли участь багато дівчат і хлопців, а це означає, що тернопільська молодь – талановита й творча. Також ми дуже радіємо, що наші лави після Тижня молоді поповнилися новими активістами".

Варто зазначити, що студенти-свободівці взяли участь у першому в Тернополі марші містом місцевих громадських організацій. Таким чином, місцеві мешканці отримали змогу більше дізнатися про громадське життя рідного міста. Загалом у Тернополі панував націоналістичний дух та світла атмосфера. За участь в організації Тижня молоді очільник ТМГО "Студентська Свобода" Ростислав Мороз був відзначений грамотою міського голови Тернополя.

" чимало молодих людей, на жаль, проводять багато часу за комп'ютерами, телевізорами і взагалі ведуть малорухливий спосіб життя. Заходи, що відбулися в рамках Тижня молоді, нагадали кожному з нас про те, що життя – це рух. Треба вдосконалювати себе, власні можливості, прагнути зробити кращим життя своє та близьких, і загалом держави. За молоддю – майбутнє України, тому дуже важливо, щоби вона була активною, креативною й завжди намагалася досягати нових вершин", – зазначив свободівець Роман Навроцький.

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Для затримання "мінера" ...
Наступна новина: На Хмельниччині влада ...

КОМЕНТАРІ