На Тернопіллі громадяни частіше звертаються по інформацію до Міндоходів

На Тернопіллі громадяни частіше звертаються по інформацію до Міндоходів

04.07.13 10:34 0 426
Протягом січня-травня цього року до Головного управління Міндоходів у Тернопільській області надійшов 21 інформаційний запит, що на 48 відсотків, або на 10 звернень більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Дев’ять запитів надійшло поштою, ще 12 – «електронкою».

Щодо категорії запитувачів, більшість, а саме 18 запитів, надійшло від фізичних осіб, 3 – від юридичних.

Найчастіше запитувачі цікавилися реєстраційними даними суб’єктів господарської діяльності, інформацією про проведення перевірок суб’єктів господарської діяльності, кількістю платників податків, сплатою податків і зборів до бюджетів різних рівнів. Крім того порушувалися питання щодо адміністрування та сплати податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб.

За результатами розгляду фахівцями Головного управління Міндоходів в області задоволено та надано вичерпні відповіді на 18 запитів, по 3 запитах на інформацію надано відмову через те, що запитувана інформація належить до категорії інформації з обмеженим доступом.

Нагадуємо, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Головне управління Міндоходів у Тернопільській області, можна подавати:

- на поштову адресу:

Головне управління Міндоходів у Тернопільській області

вул.Білецька,1

м. Тернопіль

46003;

- на електронну адресу: publicinfo@rsta.tr.ukrtel.net;

- факсом: (0352) 43-46-02;

- за телефоном: (0352) 43-46-33.

Запит може бути поданий особисто до відділу обслуговування платників податків Головного управління Міндоходів у Тернопільській області (каб.720), в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (з понеділка по п’ятницю з 0900год. до 13.00 год. та з 13.45 год. до 18.00 год. (у п’ятницю – до 16.45 год.).

Інформаційно-комунікаційний відділ

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Понад 1 мільйон легкових ...
Наступна новина: На Львівщині відзначать 100 ...

КОМЕНТАРІ