Завдяки вжитим органами прокуратури області координаційним заходам, спрямованим на профілактику правопорушень серед неповнолітніх, упродовж 2013 року на території області на 51% зменшилась кількість кримінальних правопорушень, учинених неповнолітніми або за їх участю.
На 85% менше вчинили неповнолітні правопорушень у сфері обігу наркотичних речовин.
Суттєво зменшилась також кількість скоєних неповнолітніми кримінальних правопорушень у стані алкогольного сп’яніння. Удвічі менше скоєно кримінальних правопорушень групами дітей та на 90% менше – дітьми у групах із дорослими.
Органами прокуратури області упродовж І півріччя 2013 року вживалися дієві заходи щодо захисту прав і свобод дітей, насамперед на охорону життя і здоров’я, забезпечення майнових та житлових прав, гідний розвиток дітей-інвалідів та дітей із вадами розвитку.
За результатами перевірок додержання законодавства з питань захисту прав дітей, у 2013 році прокурорами внесено 190 подань, до відповідальності притягнуто 116 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування, з яких 10 – органів контролю, скасовано 20 актів. Поновлено права понад 1300 дітей, їм відшкодовано майже 600 тис. грн. пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Прес-служба прокуратури області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Майже 43 відсотки ...
Наступна новина: Перейти у "Динамо" Юнеса ...
Еволюція віконного декору: чому сучасна москітна ...
Как правильно записать название платформы YouTube на русском
Бани Харькова: от классических традиций до современных spa-форматов
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе
Які нюанси потрібно знати про розлучення за заявою одного з подружжя?
ТОП - 5 Секретов по Установке Замков