З початку року у Волинській області розшукано 60 безвісти зниклих дітей

З початку року у Волинській області розшукано 60 безвісти зниклих дітей

05.07.13 08:53 0 556
Аналіз свідчить, що основною причиною залишення дітьми домівки здебільшого є непорозуміння з родиною. Протиріччя виникають через те, що батьки суворо регламентують доступ до Інтернету, обмежують час перебування на вулиці, змушують учити уроки та допомагати у домашніх справах. Інколи, у відповідь на заборони, деякі неповнолітні, демонструючи свій протест, вдаються до мандрів.

З початку цього року підрозділами органів внутрішніх справ області розшукувалось 60 безвісти зниклих дітей, серед яких 26 малолітніх. Інтернатний заклад залишав 1 неповнолітній. Всі діти знайдені, з них 56 упродовж доби. В розшуку перебуває 1 дитина, яка оголошена у розшук в минулих роках, за фактом порушено кримінальне провадження за ст. 115 КК України.

Коли до міліції надходить повідомлення про зникнення неповнолітньої особи – це вважається надзвичайною подією. На встановлення місцезнаходження дитини залучається максимальна кількість співробітників міліції, силами яких негайно проводяться оперативно-розшукові заходи. Здійснюються перевірки притулків, лікарняних закладів, проводиться пошук на автостанціях і залізничних вокзалах, негайно надаються орієнтування у ЗМІ, перевіряється кожна інформація щодо можливого місцезнаходження розшукуваного.

Тільки ви зрозуміли, що зникла дитина негайно повідомте органи внутрішніх справ за телефоном 102 або зверніться до найближчого відділу міліції. Розшук дитини починається відразу після отримання повідомлення про зникнення дитини.

Якщо дитина загубилася в громадському місці, негайно повідомте про це охорону, адміністрацію організації, нехай вони контролюють входи-виходи приміщення, перевірять туалети, автостоянки, повідомлять про зникнення та прикмети дитини через гучномовець.

Буває, що діти зникають з дому, тому, перевірте її речі, особистий щоденник, шукайте залишену записку. Згадайте про підозрілі телефонні дзвінки, розмови, знайомих.

Залучайте якомога більше людей до пошуків дитини, не зупиняйте пошуків навіть уночі. Помістіть інформацію, прикмети дитини у соціальних мережах, засобах масової інформації, на радіо.

Йдучи до міліції обов’язково візьміть із собою фото дитини, повідомте інформацію щодо її особливих прикмет, наявних захворювань, окресліть коло осіб, з якими спілкувалася останнім часом, маршрут прогулянок. Усі ці відомості наблизять правоохоронців до вашого чада.

За матеріалами СКМСД УМВС

України у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині припинено ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ