На Львівщині викрили чоловіка, який ухилився від проходження адміністративного нагляду

На Львівщині викрили чоловіка, який ухилився від проходження адміністративного нагляду

05.07.13 12:32 0 603
Нещодавно старшим дільничним інспектором міліції Соснівського МВ міліції Червоноградського МВ ГУМВС України у Львівській області виявлено порушення адміністративного нагляду.

Вказане правопорушення вчинив 28-річний житель м. Соснівка, якому згідно із рішенням Сихівського районного суду м. Львова встановлено адміністративний нагляд терміном на 1 рік і 6 місяців. Чоловік злісно ухилився від проходження адміністративного нагляду а саме змінивши місце проживання з міста Червонограда на місто Соснівку самовільно без дозволу працівників міліції виїхав в іншу область, де перебував декілька днів.

Як пояснив чоловік він перебував у м. Біла Церква так, як у нього захворів брат. Про те, що потрібно повідомити працівників міліції та отримати дозвіл на виїзд він не вважав за потрібне.

Слідчим відділенням Червоноградського МВ відносно правопорушника порушено кримінальне провадження за ст. 395 КК України (Самовільне залишення особою місця проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду, а також неприбуття без поважних причин у визначений строк до обраного місця проживання особи, щодо якої встановлено адміністративний нагляд у разі звільнення з місць позбавлення волі-караються арештом на строк до шести місяців).

Оксана Козачок, помічник

начальника Червоноградського МВ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ