Міжнародного злочинця затримали рівненські правоохоронці

Міжнародного злочинця затримали рівненські правоохоронці

05.07.13 10:45 0 457
Минулого четверга співробітники міжнародного відділу УБОЗ УМВС України в Рівненській області спільно з представниками Інтерполу затримали лідера злочинного угрупування по торгівлі людьми, який перебував у міжнародному розшуку.

37-річний громадянин Молдови розшукувався правоохоронними органами Республіки Чехія для притягнення до кримінальної відповідальності за нелегальну міграцію, підробку документів, привласнення коштів, лідерство у складі злочинного угрупування, яке займалось торгівлею людьми. Вироком місцевого суду у 2011 році чоловік був засуджений до довгострокового відбування покарання, однак з того часу його місцезнаходження було невідоме.

Завдяки злагодженим та умілим діям співробітників Управління по боротьбі із організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області міжнародного злочинця затримали у обласному центрі. Нині ж чоловік перебуває під тимчасовим арештом у Рівному, доки із компетентних органів Чеської республіки не надійде запит щодо його екстрадиції.

Правоохоронні органи Республіки Чехія надіслали до Міністерства внутрішніх справ України лист, у якому висловлюють щиру подяку рівненським правоохоронцям за співпрацю.

СЗГ УМВС України в Рівненській області (за матеріалами УБОЗ та Інтерполу УМВС України в Рівненській області)
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: 899 мешканцям Львівщини ...

КОМЕНТАРІ