У Тернополі за два тижні капітально відремонтують дороги та нанесуть розмітку

У Тернополі за два тижні капітально відремонтують дороги та нанесуть розмітку

05.07.13 08:40 0 547
«У Тернополі – в першу чергу ми капітально ремонтуємо 19 об’єктів затверджених рішенням виконавчого комітету, - розповідає Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради. – На сьогоднішній день уже зроблені вулиця Дівоча, транспортна розв’язка вулиць Тарнавського, Коновальця, Злуки, вулиці Живова, Крушельницької, Коновальця».

Також влаштовано вирівнюючий шар на вулицях Купчинського та Корольова і проводять роботи на вулиці Текстильна.

«На Текстильній ми встановлюємо верхній шар асфальту, - зауважує Олег Вітик. – На вулиці За Рудкою проведено фрезерування дороги та влаштовуємо бордюрний камінь. Розпочато підготовчі роботи до ремонту ділянки вулиці Живова - від вул. Шашкевича до Паращука в районі школи №24, біля зупинки «Орнава».

Виконується капітальний ремонт двох дворів – на вулицях Лепкого,6 та Володимира Великого, 6.

«Плануємо розпочати роботи по розширенню проїжджої частини під двоарочним мостом, поставити верхній шар на вулиці Купчинського та Корольова, - каже Олег Вітик. – На вулицях Дружби, Миру, Винниченка найближчим часом будемо проводити фрезерування – знімати повністю верхній шар дороги. Також хочемо завершити роботи по вулиці Довженка, в районі Старого парку та на Об’їзній по вул. Будного» .

Якщо погодні умови дозволять, комунальники обіцяють завершити ремонтні роботи у найближчих два тижні.

«Ми розпочинаємо ремонт дороги з її прибирання, тоді йде фрезерування - зрізаємо повністю верхній шар, далі підсилення ділянки та встановлення вирівнючого шару, щоб дорога вкаталася залишаємо на тиждень, - розповідає начальник відділу технічного нагляду. – Тоді, через тиждень, підсилюємо дорогу і встановлюємо другий, верхній шар асфальту, який вирівнюється і наноситься розмітка».

комунальники розпочали наносити розмітку на проспекті Степана Бандери, а також завершують розмічати вулиці Грушевського і Листопадову.

По закінченню ремонтних робіт, розмітка буде нанесена на усі дороги міста.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Боротьба з корупцією — ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ