Фахівці Луцької ОДПІ виявили 90 порушень валютного законодавства

Фахівці Луцької ОДПІ виявили 90 порушень валютного законодавства

05.07.13 13:13 0 476
За 6 місяців 2013 року перевірками з питань дотримання вимог Закону України “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті” було охоплено 101 суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності та здійснено 7 перевірок з питань оподаткування нерезидентів. Як наслідок встановлено 90 фактів порушення валютного законодавства.

Про це розповіла учасникам «круглого столу» – суб’єктам господарювання міста Луцька та Луцького району начальник відділу контролю за валютними операціями у сфері зовнішньо-економічної діяльності Луцької ОДПІ Лариса Лукасевич.

«В результаті проведеної працівниками інспекції контрольно-перевірочної роботи суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності за порушення розрахунків було нараховано 0,5 мільйона гривень пені та штрафних санкцій та 15,5 тисяч гривень податку з доходу нерезидента», – зазначила посадовець.

Завдяки роз’ясненню платникам податків вимог чинного законодавства з початку року порушниками сплачено до бюджету 0,4 мільйона гривень штрафних санкцій.

Довідково: у Луцьку операції у сфері зовнішньоекономічної діяльності здійснює 471 підприємство та 150 підприємців – фізичних осіб.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: Львівщина прийняла ...

КОМЕНТАРІ