Львівщина: потреба області в збільшенні асигнувань на виплату допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу становить 36,1млн. гривень

Львівщина: потреба області в збільшенні асигнувань на виплату допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу становить 36,1млн. гривень

05.07.13 13:10 0 426
Нещодавно перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Богдан Матолич провів нараду з керівництвом департаменту соціального захисту населення ОДА щодо стратегії розвитку соціальної сфери у ІІ півріччі 2013 року.

Як повідомив Богдан Матолич, відповідно до нових соціальних ініціатив Президента України, заплановано збільшити допомогу малозабезпеченим сім’ям з дітьми, а також збільшити надбавки на догляд за дитиною-інвалідом, яка потребує постійного стороннього догляду.

Також передбачається створення упродовж 2013-2014 років мережі центрів денного перебування для дітей-інвалідів (відділень при реабілітаційних центрах).

Зазначимо, що в області вже функціонує 8 центрів соціальної реабілітації для дітей-інвалідів, з них 2 створено у І півріччі 2013 року, ще один планується відкрити у ІІ півріччі.

Окрім того, під час наради зазначалось, що фінансові потоки через органи соціального захисту в поточному році досягли близько трьох мільярдів гривень.

Як повідомляють у департаменті соціального захиту населення облдержадміністрації, на є потреба збільшення асигнувань на виплату допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, в сумі 36,1млн. гривень. Про це вже поінформовано Міністерство фінансів України.

Варто також відзначити, що фінансування обласних програм здійснюється відповідно до затверджених планів.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ