У Тернополі можна вигулювати собак у 19 місцях

У Тернополі можна вигулювати собак у 19 місцях

05.07.13 13:30 0 525
«Відповідно до міської «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Тернополі на 2010-2014 роки», яка затверджена рішенням міської ради від 17.06.2010р. №5/36/11 визначено перелік територій вигулу домашніх тварин (додається), - розповідає Оксана Ілліч, головний спеціаліст відділу благоустрою та екології Тернопільської міської ради. - Однак, нормами ДБН Б.2.2-5:2011 встановлено, що місцем для вигулу тварин також може бути відведена територія житлової забудови, на рекреаційних територіях спільного користування (крім територій пляжів та місць масового відпочинку), у смузі відведення залізничних колій, швидкісних автомагістралей, на пустирях, у лісах, лісопосадках, на територіях, що мало відвідуються, на території санітарно-захисної зони навколо АЗС, а також за межами першого і другого поясу зон санітарної охорони джерел водопостачання. Також необхідно дотримуватись відстані не менше ніж 40 метрів від житлових будинків, дитячих і спортивних майданчиків та об'єктів соціальної сфери».

Слід зазначити, що згідно рішення міської ради від 19.05.2011р. №6/8/20 «Про затвердження Правил благоустрою м. Тернополя» власниками домашніх тварин забороняється вигулювати тварин без повідка та намордника, без наявності одноразового пакета та інвентаря для збору екскрементів тварин (додається).

Додатково повідомляємо, що вищезазначену інформацію можна переглянути на сайті Тернопільської міської ради: http://www.rada.te.ua у розділі: нормативні документи/рішення сесії міської ради:

- рішення міської ради від 17.06.2010р. №5/36/11 «Про затвердження міської «Програми поводження з тваринами та врегулювання чисельності безпритульних тварин у місті Тернополі на 2010-2014 роки»,

- рішення міської ради від 19.05.2011р. №6/8/20 «Про затвердження Правил благоустрою м. Тернополя».

Довідка:

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів

Ст. 154 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-X

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях -

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

{ Стаття 154 із змінами, внесеними згідно із Законом N від 07.02.97 }

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ