На Хмельниччині напередодні Івана Купала рятувальники здійснили рейди щодо запобігання травмування та загибелі людей на воді

На Хмельниччині напередодні Івана Купала рятувальники здійснили рейди щодо запобігання травмування та загибелі людей на воді

06.07.13 08:07 0 464
Відпочинок біля водойм має оздоровчий вплив на організм людини. Разом з тим, невиконання правил безпеки на воді може обернутись трагедією.

5 липня напередодні свята Івана Купала фахівці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій спільно з представниками засобів масової інформації здійснили рейд щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах міста.

Під пильний приціл рятувальників потрапили міський пляж та береги в акваторії р. Південний Буг у обласному центрі.

Під час рейду з відпочиваючими проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо попередження травмування та загибелі людей на воді. Роз’яснені вимоги правил безпеки під час купання та користування плавзасобами. Доведені основні причини, що зазвичай призводять до нещасних випадків. Особливо рятувальники застерегли батьків, які перебувають на пляжах з малолітніми дітьми, аби вони не залишали їх ні на мить без нагляду. Серед відпочиваючих розповсюджувались пам’ятки та листівки застережного характеру.

ДСНС закликає громадян суворо дотримуватись елементарних правил безпеки на воді з однією метою – уберегти своє життя та життя своїх дітей. Пам’ятайте – порушення правил безпеки призводить до трагічних наслідків. Ні в якому разі не можна купатися в незнайомих або необладнаних для цього належним чином місцях. Небезпечно заходити у воду в нетверезому стані, пірнати з мостів, на мілководді та після тривалого перебування на сонці. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді, контролюйте ігри дітей. Розраховуйте свої сили та не запливайте далеко, уникайте води зі швидкою течією.

ГУ ДСНС у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: До органів прокуратури ...
Наступна новина: Чернівчани зможуть ...

КОМЕНТАРІ