Михайло Вишиванюк: Людяність, гуманізм наших друзів  з Польщі, Франції, готовність допомогти - не знають кордонів

Михайло Вишиванюк: Людяність, гуманізм наших друзів з Польщі, Франції, готовність допомогти - не знають кордонів

06.07.13 08:31 0 572
Відділення № 1 обласної психоневрологічної лікарні урочисто відкрили після реконструкції за участі голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка та гостей з Польщі і Франції.

Як зазначив головний лікар Мирон Мулик, до 2014 року пролонгована підписана три роки тому угода про співпрацю між Івано-Франківською обласною психоневрологічною лікарнею №3 і Воєводською спеціалізованою психоневрологічною лікарнею св. Ядвіги м. Ополє. Відповідно до цієї угоди зреалізовано «за європейськими стандартами» проект реформування діючої моделі психіатричної допомоги, реабілітації пацієнтів з розладами психіки та поведінки. 65 прикарпатських фахівців різного рівня-лікарі-психіатри, молодші спеціалісти, психологи пройшли стажування у своїх колег з Ополє, на базі Воєводської спеціалізованої психоневрологічної лікарні ім.св. Ядвіги.

Благодійна організація ADAJ з Франції, яка ось уже 10 років допомагає прикарпатським медикам (делегація побувала на урочистостях з відкриття відділення для важкохворих) подарувала обладнання для двох стоматкабінетів та відділення інтенсивної терапії, УЗД апарат, оргтехніку, забезпечила сучасними меблями, постільною білизною, посудом, холодильниками, «усім необхідним», як каже головний лікар Мирон Мулик, «щоб хворі почували себе комфортно».

У найближчих планах цього закладу відкрити хоспісне відділення і Територіальний центр для надання психіатричної та психотерапевнитичної допомоги дітям.

Дякуючи «за велику допомогу і багатолітню дружбу, яка має результати», голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк вручив директору Воєводської спеціалізованої психоневрологічної лікарні ім.св. Ядвіги Кшиштофу Назімеку і президенту Благодійної організації ADAJ Мішелю Рампельбергу медалі «За заслуги перед Прикарпаттям».

«Яке це треба мати велике серце, щиру, безкорисливу душу, щоб їхати за тисячі кілометрів, в іншу країну, допомагати ближнім, які цього потребують, -наголосив Михайло Вишиванюк. –Це великий приклад людяності, гуманізму, які не знають кордонів».

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинська область: ...
Наступна новина: На Буковині затримали ...

КОМЕНТАРІ