Олег Панькевич взяв участь у відзначенні 20-річчя створення Української всесвітньої координаційної ради

Олег Панькевич взяв участь у відзначенні 20-річчя створення Української всесвітньої координаційної ради

06.07.13 12:03 0 796
Заступник очільника Всеукраїнського об'єднання "Свобода", заступник голови Комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції Олег Панькевич взяв участь в урочистостях з нагоди 20-річчя створення Української всесвітньої координаційної ради. Олег Панькевич привітав зібрання від імени лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока та фракції націоналістів у Верховній Раді.

"20 років тому, коли створювалася Українська всесвітня координаційна рада, українці мали великі надії й сподівання щодо майбутнього своєї держави. На жаль, ці роки не були найкращими для України – попри проголошення незалежности, ми не здобули держави української за змістом. Зараз живемо в умовах, коли центральна влада нищить засади української державности, під загрозою – українська мова, історія, національна пам'ять. Як відомо, у ці дні минає рік від ухвалення злочинного закону "Засади державної мовної політики" за яким фактично впровадили другу державну мову. І це не єдиний приклад українофобських проявів. Ситуація в державі вимагає рішучих дій, наполегливої праці, зокрема й для тих людей, яких об'єднує Українська всесвітня координаційна рада", – зазначив свободівець у своєму виступі.

Він висловив вдячність цій громадській організації, яка протягом багатьох років системно займається проблемами української діяспори, трудової міграції та сім'ями мігрантів в Україні. "Упродовж двох десятиліть ви дбали про захист прав українських громадян за межами України, зміцнення зв'язків української діяспори зі своєю Батьківщиною, об'єднували світове українство для розбудови нашої незалежної держави. Бажаю, аби ваша праця давала щедрі плоди задля добра кожного українця та на славу нашої держави", – зазначив народний депутат.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ГУ Держказначейства в ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: ...

КОМЕНТАРІ