На Рівненщині юнак отримав до шести років позбавлення волі за бійки і грабіж

На Рівненщині юнак отримав до шести років позбавлення волі за бійки і грабіж

06.07.13 08:15 0 564
У серпні минулого року один із жителів Костополя Василь побив декількох чоловіків. Крім того, 21-річний юнак в одного із скривджених ще й забрав золотий ланцюжок з хрестиком. Днями хлопця засудили до шести років позбавлення волі.

Кримінальне минуле Василя не стало на заваді новим протиправним діям. Маючи за плечима дві непогашені судимості, він «заробив» третю.

Наприкінці серпня Василь був «схвильований» від надміру випитого спиртного. Оковита у свою чергу підштовхувала його до героїчних вчинків. Та окрім того, що пити, бити та ламати, юнак нічого не вмів, він спромігся ще й на відверто цинічний грабіж – відібрав у жертви коштовний ланцюжок з хрестиком.

Першою жертвою злочинця став випадковий перехожий на одній із зупинок громадського транспорту в Рівному, наступним – теж випадковий перехожий 24-річний Сергій. І тільки міліція, яку викликали небайдужі перехожі, завадила дебоширу й надалі ображати людей.

Нині суд визнав Василя винним у всіх цих злочинах. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження у поєднанні з грабежем та насильством, вчиненим повторно, принесли Василеві «сюрприз» – він сяде за ґрати на шість років.

СЗГ УМВС України

в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: на ...
Наступна новина: Більше 58 мільйонів гривень ...

КОМЕНТАРІ