Тернопільська область: рятувальники підвели підсумки службової діяльності за перше півріччя 2013 року

Тернопільська область: рятувальники підвели підсумки службової діяльності за перше півріччя 2013 року

06.07.13 08:05 0 492
5 липня в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області було проведено засідання колегії за результатами службової діяльності пожежно-рятувальних підрозділів області у другому півріччі поточного року.

Керував роботою колегії начальник Управління ДСНС області генерал-майор служи цивільного захисту Євген Лукавий. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів апарату Управління, куратори та начальники пожежно-рятувальних підрозділів області.

На порядок денний було винесено питання про результати службової діяльності Управління та підпорядкованих підрозділів за перше півріччя 2013 року, стан реагування підрозділів на надзвичайні ситуації та готовність до дій за призначенням.

У ході роботи колегії проаналізовано результати службової діяльності підрозділів ДСНС області за перше півріччя поточного року у порівнянні з минулим роком.

Після обговорення результатів роботи було озвучено та поставлено до виконання ряд заходів на наступний період поточного року.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В’ячеслава Шевченка у ...
Наступна новина: До органів прокуратури ...

КОМЕНТАРІ