Звернення ветеранів органів внутрішніх справ України до працівників ОВС та військовослужбовців ВВ МВС України

Звернення ветеранів органів внутрішніх справ України до працівників ОВС та військовослужбовців ВВ МВС України

06.07.13 17:59 0 614
ЗВЕРНЕННЯ

ветеранів органів внутрішніх справ України

до працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ МВС України

Звернутися до Вас від імені двохсот п’ятнадцяти тисяч ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ нас змусила ситуація, спричинена окремими ганебними вчинками працівників органів внутрішніх справ, що викликали широкий суспільний резонанс.

Ми, ветерани міліції, як і все населення України, вкрай обурені подією у смт Врадіївка Миколаївської області, яка сталася за участю осіб у міліцейських погонах.

Нам, хто пройшов дорогами Великої Вітчизняної війни, подолав повоєнне лихоліття, вистояв у боротьбі з розбурханим атомом під час Чорнобильської катастрофи, витримав випробування на стійкість та вірність обов’язку в гарячих точках планети, не скорився перед розгулом злочинності в 1990-і роки, важко пригадати подібний дикунський вчинок, скоєний працівниками міліції. Те, що вчинили працівники Врадіївського райвідділу, зводить нанівець усе хороше, що роблять заради блага людей віддані своїй справі працівники органів внутрішніх справ та військовослужбовці внутрішніх військ.

Зрозуміло, що такі неприпустимі випадки вкрай негативно позначаються на іміджі усього правоохоронного відомства. Вони вносять розбрат між міліцією й народом.

В історії міліції України чимало славетних сторінок. Ми не допустили кровопролиття, яке могло статися через протистояння політичних сил у перші роки Незалежності України. Працівники міліції на високому професійному рівні забезпечили правопорядок у ході проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу. На високу оцінку заслуговують дії міліції цьогорічної зими під час аномальних снігопадів. Працівники міліції, військовослужбовці внутрішніх військ, курсанти вищих навчальних закладів системи МВС України, не шкодуючи сил і часу, приходили людям на допомогу за першою потребою.

Маємо нагадати: виконуючи свій службовий обов’язок, за роки Незалежності нашої держави віддали своє життя 1013 працівників органів внутрішніх справ, отримали поранення – 7500. Це свідчить про героїзм та самовідданість тих, кому народ довірив пильнувати свій спокій.

Упевнені, що міліція України, як невід’ємна частина Українського народу, завжди захищала і захищатиме особисту та майнову безпеку громадян, їх права і свободи.

Шановні працівники органів внутрішніх справ !

Закликаємо Вас продовжувати і збагачувати славетні традиції, закладені старшими поколіннями української міліції. З честю додержуйтеся Присяги на вірність українському народові!

Працюйте так, щоб громадяни України бачили в кожному із Вас справедливого, надійного захисника, товариша і партнера, вірили в законність і об’єктивність Ваших дій, а Ваші рідні й друзі пишалися Вами.

Ми впевнені в об’єктивному і неупередженому розслідуванні цієї події, що дасть підстави покарати винних за всією суворістю закону.

Водночас звертаємося до ветеранів органів внутрішніх справ з проханням активніше долучатися до професійного становлення та виховання молодих працівників, передавати їм набутий за роки служби досвід.

Віримо, що Ви, кому держава довірила захищати Закон, докладете усіх зусиль для забезпечення правопорядку в нашому суспільстві та гарантування безпеки людей. Лише за таких умов громадяни будуть упевнені у своєму майбутньому.

Пам’ятайте, що найвища оцінка діяльності української міліції – довіра народу.

Від імені 215-ти тисяч ветеранів органів внутрішніх справ

Голова Всеукраїнської Асоціації

„Чорнобиль” органів та військ

МВС України

генерал внутрішньої служби України В.В. ДУРДИНЕЦЬ

Генеральний директор Національного

Музею «Чорнобиль» МВС України

генерал внутрішньої служби України І.Д. ГЛАДУШ

Президент Української секції

Міжнародної поліцейської асоціації

генерал внутрішньої служби України А.В. ВАСИЛИШИН

Голова Асоціації ветеранів

МВС України

генерал-лейтенант міліції у відставці В.М. КОРНІЙЧУК
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Сумах міліціонер за ...
Наступна новина: Набули чинності зміни до ...

КОМЕНТАРІ