Мешканці Херсонщини поговорять про проблемні питання в роботі міліції із керівництвом УМВС

Мешканці Херсонщини поговорять про проблемні питання в роботі міліції із керівництвом УМВС

06.07.13 18:55 0 964
Однією з форм співпраці правоохоронців з населенням регіону є виїзні прийоми громадян керівництвом обласного Управління МВС. Тож кілька разів на місяць жителі найвіддаленіших районів області мають змогу поспілкуватися з начальником обласної міліції та його заступниками.

Головного міліціонера Херсонщини Валерія Літвіна цікавлять наболілі питання населення, реальний стан співпраці міліції з громадськістю, відгуки людей про діяльність правоохоронців. А ці фактори і формують громадську думку про роботу органів внутрішніх справ.

– На підняття авторитету міліції та відновлення до неї довіри людей є одним з головних завдань, яке стоїть перед органами внутрішніх справ. Під час виїзних зустрічей я хочу почути від громадян, як вони ставляться до правоохоронних органів, як реагують на їхні дії, – зазначає Валерій Літвін.

Таке безпосереднє спілкування з населенням керівник УМВС вважає вкрай необхідним, адже люди дають реальну оцінку діям працівників органів внутрішніх справ. Як висловлюються самі заявники, зустріч з начальником УМВС є для них чи не останньою надією на відновлення справедливості.

На особисті прийоми громадяни приходять з різних причин: хтось скаржиться на неналежний, на їх погляд, розгляд кримінальних проваджень, сімейні сварки, хтось навпаки – висловлює подяку за своєчасне реагування та розкриття злочинів.

Під час особистого прийому начальник Управління та його заступники спілкуються з кожним громадянином, з’ясовують суть питань, залучають для їх розгляду працівників відповідних відділів та структурних підрозділів УМВС з метою забезпечення кваліфікованого вирішення поставлених відвідувачем питань. Кожен заявник має змогу викласти свою проблему, отримати пораду і дізнатися перспективу рішення піднятого питання. Усі звернення перебувають на особистому контролі Валерія Літвіна.

Начальник УМВС запевняє, що за кожним зверненням проводяться відповідні перевірки, а в деяких випадках і службові розслідування. Якщо будуть виявлені прорахунки з боку співробітників міліції по фактах, на які скаржилися люди, – винним загрожує суворе дисциплінарне стягнення. Також начальник Управління суворо контролює питання дотримання термінів розгляду звернень громадян.

– Робота міліції повинна вимірюватися рівнем довіри населення до правоохоронців, саме тому ми проводимо подібні виїзні прийоми. Свої зусилля ми спрямовуємо на те, щоб у міліції громадяни вбачали свій захист та підтримку, щоб ставало менше обвинувачень у бездушності та непрофесійності, – зазначив Валерій Літвін.

СЗГ УМВС України

в Херсонській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Попередня новина: Проявимо співчуття та ...
Наступна новина: Інцидент з участю ...

КОМЕНТАРІ