Вже четвертий рік поспіль у Львові традиційно тривають «Соціальні акції з подолання бідності»

Вже четвертий рік поспіль у Львові традиційно тривають «Соціальні акції з подолання бідності»

07.07.13 08:10 0 557
Львів соціальний. Вже четвертий рік поспіль, починаючи з 2010 року, за ініціативи управління соціального захисту Львівської міської ради у нашому місті триває кампанія під гаслом «Соціальні акції з подолання бідності».

Так, за перше півріччя 2013 року було надано майже 8 тис. порцій харчування, санітарно-гігієнічні послуги. Цьогоріч, «Соціальні акції з подолання бідності», розпочались з березня місяця. Так послуги потребуючим надають через:

• Храм Христового Воскресіння УГКЦ, що знаходиться на вул. Городоцькій, 319а, який надає потребуючим гарячі обіди.

Станом на 01.07.2013 надано 2580 послуг. 645 осіб щомісяця.

• Заклад Релігійного Управління Згромадження Монастирів «Мілес Єзу» УГКЦ – «Їдальня для бідних», що знаходиться на вулиці Б. Хмельницького, 189б та надає харчування (гарячі обіди).

Станом на 01.07.2013 надано 5160 послуг. 1290 осіб щомісяця.

• Львівську міську громадську організацію «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», у місті Винники, по вулиці Винниченка, 3, яка щоденно з 9 до 14 години забезпечує надання санітарно-гігієнічних послуг. Кожного четверга о 14 годині проводиться роздача гарячих обідів у сквері, поблизу Порохової вежі.

Четвертий рік поспіль за сприяння управління соціального захисту триває компанія «Соціальні акції з подолання бідності». Посиливши співпрацю з релігійною громадою з Храмами, громадськими організаціями ми маємо змогу надавати соціальні послуги, допомагати нужденним, малозабезпеченим, інвалідам. Через що ми можемо забезпечити потребуючих гарячими обідами, санітарно-гігієнічними послугами і будемо завжди іти в напрямку покращення індивідуально-напрямленої мережі по наданню соціальних послуг львів’янам, які потребують допомоги,— начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович

Про це повідомили у Львівській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ