Повідомляємо, що14 червня 2013 року в проведенні акції з нагоди Всесвітнього Дня донора крові взяли участь 20 співробітників міліції, а саме: Маркович В.В., Грицак П.П., Кравчук В.О., Кирлик І.В., Носов Є.В., Машіка С.Т., Лисак А.М., Бунч В.В., Івасечко Р.М., Гринько К.В., Блага Ю.Ю., Даниляк П.Ю., Мальованець Е.Е., Мазур В.А., Молнар Р.В., Сойма М.Ю., Опальник Є.М., Качур Ю.І., Рубел Л.С., Іванця В.О.
Головний лікар Олег Щадей звернувся до міліціонерів зі словами подяки та сподіваннями на подальшу співпрацю в майбутньому.
Феделеш Христина
студентка відділення журналістики УжНУ
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чемпіонат із пляжного ...
Наступна новина: На Тернопіллі чи може наше ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим