У Волинській області після втручання прокуратури орендарі сплачують заборгованість за користування майном Ковельської громади

У Волинській області після втручання прокуратури орендарі сплачують заборгованість за користування майном Ковельської громади

09.07.13 08:12 0 501
Ковельською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку додержання службовими особами відділу управління майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради вимог законодавства при наданні суб’єктам господарювання в оренду майна, що належить територіальній громаді міста Ковеля.

У ході перевірки виявлено низку порушень.

З'ясувалося, що іноді майно громади надається в оренду без укладення договорів його страхування або страхується не на повну вартість, визначену договором оренди.

Неналежно здійснюється Ковельською міською радою контроль за надходженням коштів за оренду об‘єктів комунальної власності. Заборгованість із деяких орендарів тривалий час не стягується.

Попри визнання понад рік тому в судовому порядку недійсним договору оренди, одне з підприємств міста й надалі користується нежитловим приміщенням, яке належить територіальній громаді м. Ковеля. Повторного ж конкурсу на право оренди частини цього приміщення відділом управління майном комунальної власності досі не проведено.

На усунення виявлених порушень Ковельським міжрайонним прокурором внесено подання Ковельському міському голові.

За результатами його розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 2 посадових осіб відділу управління майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради.

До бюджету міста відшкодовано 31 тис. грн. заборгованої орендної плати за користування майном громади.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: 10-12.07 у Черкасах пройде ...

КОМЕНТАРІ