загрузка...
 У «Буковинських зустрічах» візьме участь 23 колективи

У «Буковинських зустрічах» візьме участь 23 колективи

13.07.13 12:16 0 382
12 липня, у залі засідань виконавчого комітету Чернівецької міської ради відбулася прес-конференція, присвячена XXIV Міжнародному фестивалю «Буковинські зустрічі», який відбудеться протягом найближчих двох днів у Чернівцях та районах області.

«Чернівці раді зустрічати гостей чергових «Буковинських зустрічей», – каже заступник Чернівецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Паскар. – Цьогоріч у ньому братиме участь 23 колективи. Сім із них приїхали з Польщі, Румунії та Угорщини, а решта – це учасники з Чернівців та районів області. Фестиваль охопить не тільки Чернівці. У неділю учасники з Польщі, Румунії та Угорщини поїдуть до Путили, у Хотинський, Герцаївський, Кіцманський райони Чернівецької області. Там проводитимуться творчі зустрічі та спільні концерти з українськими колективами».

Відповідно до протоколу п’ятисторонньої Міжнародної угоди між Україною, Польщею, Румунією, Угорщиною, Словаччиною, підписаної 14 квітня 2013 року, про проведення ХХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Буковинські зустрічі», цьогорічна українська частина фестивалю відбудеться у Чернівцях 13 липня у рамках проведення Петрівського ярмарку.

Фестиваль розпочнеться урочистою ходою колективів з Театральної площі міста через Центральну площу до Літнього театру ЦПКіВ ім. Т.Г.Шевченка. Під час відбудеться виставка-продаж виробів майстрів народного мистецтва та книжкова виставка видавничого дому «Букрек».

Гала-концерт фестивалю відбудеться у суботу, 13 липня о 13.00 у Літньому театрі ЦПКіВ ім. Т.Г.Шевченка. У концерті візьмуть участь колективи з Польщі («Сирба», «Ехо Буковини», «Йоделкі»), Румунії («Пятра Шоймулуй», «Плаюріле Пожоритей», «Клопоцелул»), Угорщини (колектив народного танцю Боньгад).

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Більше 7 тис. безкоштовних ...

КОМЕНТАРІ