В Івано-Франківській області оцінка громадян - найголовніший критерій для покращення роботи міліції

В Івано-Франківській області оцінка громадян - найголовніший критерій для покращення роботи міліції

13.07.13 13:17 0 410
На Івано-Франківщині проводився особистий прийом громадян керівництвом Управління та начальниками служб та органів УМВС.

В Івано-Франківську прийом провели на дев’яти опорних пунктах начальники: штабу, управління кадрового забезпечення, інспекції по особовому складу, управління карного розшуку, міськвідділу міліції та керівниками інших підрозділів.

Перелік питань був різний. Дехто приходив на консультацію щодо можливості влаштуватися на роботу в ОВС, декілька громадян прийшли зі скаргами на дії працівників міліції.

Під час зустрічей громадяни зверталися до керівників не тільки із скаргами, а й висловлювали подяку за виконану роботу та надану допомогу. До прикладу, на ДПМ №4 по вул. Коновальця, 147, особистий прийом на якому проводив полковник міліції Роман Савчук, завітала пані Марія, яка подякувала міліціонерам за те, що вони затримали «за гарячими слідами» чоловіка, який викрав з її магазину товару на 700 гривень.

Думку мешканців області про роботу міліції врахували, адже оцінка громадян є одним із найголовніших критеріїв, на який повинні орієнтуватися працівники органів внутрішніх справ у своїй діяльності.

Жодне звернення і повідомлення громадян не залишається поза увагою, а результати їх розгляду знайдуть відображення у діяльності міліції Прикарпаття.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 1)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Підсумки роботи ДПІ у ...

КОМЕНТАРІ