Як свідчить статистика, найчастіше викрадення чужого майна здійснюється у нічний час, у період з 23 до 3 години ночі. Що ж стосується їх географії — то переважна більшість усіх зареєстрованих крадіжок стається в обласному центрі.
Найчастіше здобиччю зловмисників стають мобільні телефони та гроші. Досить поширеними є також крадіжки із транспортних засобів — акумуляторних батарей та магнітол. Найдоступнішими у цьому плані є автомобілі вітчизняного виробництва, особливо ті, які власники залишають на тривалий час.
Окрім того, чільне місце у такому рейтингу посідають і крадіжки із помешкань громадян. Це питання є актуальним особливо влітку, коли більшість сімей відправляється на відпочинок та лишають свої помешкання без нагляду.
Аби не стати жертвою крадіїв, скористайтесь порадами правоохоронців:
- не залишайте свої особисті речі без нагляду, особливо під час перебування у розважальних закладах чи на ринках;
- під час проїзду у громадському транспорті звертайте увагу на підозрілих людей, які знаходяться з Вами поряд;
- після посадки та висадки із громадського транспорту не забувайте перевірити наявність своїх особистих речей (мобільний телефон, гаманець, прикраси тощо); у разі їх зникнення негайно звертайтеся до міліції, що дасть змогу за «гарячими слідами» встановити та розшукати особу, яка вчинила крадіжку;
- не залишайте без нагляду свої транспортні засоби у дворах будинків на неосвітлених вулицях на тривалий час, користуйтеся послугами автостоянок, що охороняються;
- у разі залишення свого помешкання без нагляду на тривалий час, попіклуйтесь про його охорону та безпеку.
Цей перелік не є вичерпним, тому варто пам’ятати, що збереження майна людини, у більшості випадків, залежить від неї самої.
СЗГ УМВС України
в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львові до 30 будинків на ...
Наступна новина: Чернівці: Епідемічна ...