Українські плавці здобули золото і срібло на XXVII Всесвітній літній Універсіаді

15.07.13 12:01 0 889
Київ, 12 липня 2013 року. Другий день змагань з плавання на XXVII Всесвітній літній Універсіаді у Казані (Росія) приніс українській збірній з плавання золото і срібло, повідомляє Федерація плавання України.

Український плавець Андрій Говоров здобув золоту медаль на дистанції 50 м батерфляй. Він фінішував за 23.28 одночасно із білорусом Яхеном Цуркіним.

Крім того, у полуфінальному запливі Говоров встановив рекорд України, подолавши дистанцію 50 м батерфляєм за 23.27.

Українська спортсменка Дарина Зевіна здобула срібну медаль. Вона пропливла дистанцію 200 м на спині за 2:09.41, уступивши австралійці 19 сотих секунди.

XXVII Всесвітня літня Універсіада проходить з 6 до 17 липня у Казані (Росія). Україну представляють 24 плавця: Олександр Безуглий, Сергій Варварук, Володимир Воронько, Андрій Говоров, Антон Гончаров, Ганна Дзеркаль, Юрій Єгошин, Дарина Зевіна, Олексій Іванов, Надія Коба, Андрій Коваленко, Любов Король, Марія Лівер, Єгор Литвинок, Катерина Львова, Ірина Пікінер, Олексій Рожков, Ганна Стеценко, Дар`я Степанюк, Володимир Сущік, Сергій Фролов, Кирило Швець, Максим Шемберєв та Олександр Шульга.